Oferta
Nasza oferta skierowana jest do firm różnych branż chcących efektownie wyeksponować swoje produkty w punktach sprzedaży oraz na różnego rodzaju targach i pokazach.
Nasilająca się konkurencja i rosnące oczekiwania klientów sprawiają, że nawet najlepszy produkt, bez odpowiedniej ekspozycji, może zostać zepchnięty na margines sprzedaży. Chcąc przeciwdziałać tej niekorzystnej tendencji należy odpowiednio wyeksponować produkt i zachęcić klienta do zainteresowania się nim. Tworzone przez nas ekspozycje mają na celu przyciągnięcie uwagi klienta do produktu.
Projektowane i realizowane przez nas stojaki i gabloty ekspozycyjne są każdorazowo konsultowane z klientem i dopasowywane do eksponowanego produktu i miejsca ekpozycji. Również kolorystyka, wzór, wykończenia, oświetlenie i dodatki stojaka są ustalane indywidualnie. Pozwala to na stworzenie niepowtarzalnej ekspozycji, jednoznacznie kojarzącej się z produktem i firmą.
Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy różne materiały tj. płyty meblowe, płyty PCV, pleksi, okleiny, rurki metalowe, drut stalowy itp. Różnorodność materiałów i środków, a także odpowiednie ich łączenie, pozwala na stworzenie niepowtarzalnych produktów. Oferowane przez nas stojaki i gabloty ekspozycyjne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i wykończeniowej.