Regał obrotowy PUBLICAT Materiały i wykończenia: płyta meblowa w kolorze grusza polna, łączona za pomocą konfirmantów meblowych. Oświetlenie: brak. Dodatki: hasło reklamowe na wieńcu górnym. Koszyki na książki. Regulowane położenie półek. Szafka otwarta w podstawie. Cechy dodatkowe: moduł półek zamocowany na mechanizmie obrotowym.
  Regal obrotowy Publicat-01 Regal obrotowy Publicat-02 Regal obrotowy Publicat-03
  Gablota szklana ARNO. Materiały i wykończenia: płyta meblowa niebieska, łączona za pomocą konfirmantów meblowych, listwy PCV satynowe, logo i dodatki wyklejane folią. Półki i ścianki szklane. Oświetlony lampami halogenowymi, drzwiczki zamykane na zamki, w dolnej części szafka zamykana na kluczyk.
   gablota2 gablota1 gablota oszklona gablota3
   Ekspozytor na radia i głośniki samochodowe Materiały: pcv i płyta meblowa. Logo grawerowane, podświetlane w technice LED.
    ekspozytor na radia2 ekspozytor na radia1 ekspozytor na radia
    Ekspozytor na podzespoły komputerowe Materiały: płyta meblowa, rurki pcv Logo grawerowane, podświetlane w technice LED.
     z1 z2
     Aranżacja salonów firmowych Kompleksowa aranżacja salonów firmowych obejmuje wykonanie projektu i realizacje wyposażenia salonu. Wszystkie elementy takie jak: regały, gabloty, ekspozytory, kasetony reklamowe, biurka, lady itp. wykonane są w stylistyce dostosowanej do charakteru i wizerunku salonów firmowych zleceniodawcy.
      sklep Arno Komputer w Tczewie Graphic2 Graphic1
      Ekspozytor na komputery Materiały: płyta meblowa, rurki pcv Logo grawerowane, podświetlane w technice LED.
       stojak2 stojak1
       Gablotka na aparaty fotograficzne Materiały: płyta meblowa, szkło Logo grawerowane, podświetlane w technice LED.
        gablotka
        Ekspozytor na rajstopy Gabriella Materiały: pyta meblowa w okleinie koloru wiśnia, łączona za pomocą konfirmantów meblowych, tył z płyty HDF, listwy PCV giętkie w kolorze drewna, logo na płycie HDF, półki szklane. Dodatki: logo GABIELLA wyklejane z folii.
         stojak na rajstopy 3 Stojak Gabriella 02 stojak na rajstopy 2 stojak na rajstopy 1
         Ekspozytor na notebook'a ARNO Materiały i wykończenia: płyta meblowa wyklejona folią, łączona za pomocą konfirmantów meblowych, listwy PCV satynowe. Oświetlenie: lampa halogenowa górna (wysięgnikowa).
          Stojak na notebook Arno 03 Stojak na notebook Arno 01 Stojak na notebook Arno 02
          Ekspozytor na komputer ARNO Materiały: płyta meblowa wyklejana folią, łączona za pomocą konfirmantów meblowych, listwy PCV satynowe, elementy ozdobne. Oświetlenie: lampy halogenowe górne na wysięgnikach oświetlające logo, lampy dolne doświetlające podstawę.
           Stojak na komputery Arno 01 Stojak na komputery Arno 02 Stojak na komputery Arno 04 Stojak na komputery Arno 03
           Stojak z drutu. Stojak z drutu na drobne produkty zawieszane na haczykach. Materiał: drut stalowy lakierowany proszkowo lub chromowany, miejsce na logo firmy lub znak handlowy.
            stojak z drutu na produkty